Přeskočit na obsah

O nás

Naše vize

Společnost EFOTON s.r.o. je dodavatelem ucelených fotovoltaických systémů, které pocházejí od renomovanýchcertifikovaných výrobců jako jsou GoodWe, SolintegKerberos. Tyto značky nejenže splňují vysoké technické standardy, ale také poskytují robustní technologickou podporu pro již nainstalované systémy.

Naše společnost byla založena s vizí, aby na trhu existoval subjekt s vysokou odbornou erudicí v oblasti elektroinstalací a fotovoltaiky, který je schopen zastřešit i kompletní instalační a zednické práce. Od fáze přípravy staveniště až po finální úklid může zákazník svěřit celý proces jedné firmě, která se postará o vše.

Neméně důležitým aspektem naší filozofie je férový přístup ke každému zákazníkovi, nezávisle na velikosti instalovaného výkonu. Založili jsme společnost s cílem přinést na trh subjekt, na kterého je možné se za všech okolností spolehnout, a který svým závazkům vždy dostojí. U nás si může být každý investor jistý, že celý instalační proces bude prováděn pouze našimi techniky s nejvyšší možnou kvalifikací v elektroinstalaci.

Kromě toho považujeme za naprostou samozřejmost dodržování stanovených termínů a cen, a také naprosto transparentní cenovou politiku bez jakýchkoliv skrytých poplatků a doplatků za vícepráce. Každému našemu klientovi připravíme energetickou bilanci a navrhneme řešení, které je šité na míru jeho individuálním energetickým potřebám, a ne snaze o maximalizaci zisku.

Naše desatero, aneb když dva dělají totéž, není to totéž

  1. Děláme svou práci svědomitě, kvalitně a používáme kvalitní komponenty.
  2. Máme své zaměstnance, ne externí a často nekvalitní řemeslníky, s kterými se nedomluvíte.
  3. Používáme vždy nastavitelné konstrukce, což znamená, že dílo je nejen funkční, ale i rovné a dobře vypadá.
  4. Nemusíte složitě shánět jiné řemeslníky, například zedníky, sádrokartonáře, malíře apod. Máme vlastní kmenové zaměstnance a dbáme na to, aby nebylo poznat, že jsme u vás vůbec byli.
  5. Snažíme se přizpůsobit vašim stávajícím rozvodům. Tedy pokud je to možné využijeme prostor ve vašem rozvaděči, aniž bychom za každou cenu montovali další nevzhlednou krabici na zeď.
  6. Vždy brousíme tašky tak aby vše perfektně sedělo. Neulehčujeme si práci jako jiní.
  7. Zařídíme vám i hromosvod včetně revize, pokud jej nemáte. (Pro bezpečný provoz je nutností.) Nepostoupíme zodpovědnost na vás jako tomu bývá u jiných firem.
  8. Systém přizpůsobíme vašim požadavkům. Mnoho jiných firem má FVE jako skládačku a pouhý další zdroj příjmů, po kterém je zrovna poptávka. Nám jde hlavně o funkčnost, ale také o to, aby vše dobře vypadalo a vy jste byli spokojeni.
  9. Dbáme na požární bezpečnost. Namontujeme vám na dům bezpečnostní tlačítko pro okamžité odpojení elektrárny, díky kterému naprosto zásadně zvýšíte šanci, že nedojde k totálním škodám.
  10. Používáme moderní technologie jako například drony pro přesné a bezpečné zaměření střechy.

Seznamte se s naším týmem, který je špičkou široko daleko

Adam Důbrava

jednatel, technický ředitel

Vít Valena

revizní technik elektro

Ing. Michal Devera

stavbyvedoucí realizace

Květa Šedivá

administrativa dotace

CAFT – Cech akumulace a fotovoltaiky

Jsme hrdým členem cechu akumulace a fotovoltaiky, ve kterém se sdružují profesionálové ve fotovoltaice a podílejí se na transformaci energetiky. Vedle nás jsou dalšími členy nejen výrobní, poradenské a instalační firmy, ale také významné energetické společnosti. CAFT je zakládajícím členem Komory obnovitelných zdrojů energie, české asociace sdružující všechny sektory čisté energetiky.

Díky členství v CAFT jsme povinni nejen dodržovat etické obchodní praktiky pro bezproblémovou a kvalitní realizaci zakázek, což stejně bereme jako samozřejmost i bez našeho členství, ale hlavně víme o všech legislativních změnách, aktualitách v oboru a možných vylepšeních mezi prvními a můžeme je hned aplikovat v dodávkách našim zákazníkům. Jako členové máme možnost se účastnit různých školení a seminářů a následně vystupovat jako nezpochybnitelná oborová autorita, která je podložená znalostmi, kvalitou a zkušenostmi.

CAFT - cech akumulace a fotovoltaiky